درباره آساپک

این شرکت با بهره گیری از تجربه 25 ساله خود در زمینه مشاوره در صنایع گوناگون، فعالیت خود جهت تولید محصولات پلاستیکی فیلم بر پایه پلی اتیلن با برند آساپک را در سال 1384 آغاز کرد. توانستیم با بهره گیری از دانش تجربی و تکنولوژی های پیشرو از کشور های تایوان، ایرلند، آلمان، چین و کشور عزیزمان ایران محصولات با کیفیت و دقیق با توجه به نیاز روز در اختیار مصرف کنندگان قرار دهیم، و بتوانیم اولین تولید کننده کیسه دسته موزی و بند کیسه زباله در ایران باشیم. خرسنیدم بتوانیم در کنار شما مسیر پیشرفت را بپیماییم و خدمتگزار هموطن های عزیزمان باشیم.
ما در آساپک با دستگاه بازیافت مخصوص خود، ساخته شده توسط شرکت ونوس تایوان تحت نظارت شرکت تویوتا ژاپن ضایعات پلاستیکی برای بازگشت به محیط زیست باقی نمی گذاریم!

برخی از تمایزات ما

اعتماد شما اعتبار ما

مجرب ترین و حرفه ای ترین نیرو های کارآزموده در آساپک ، آماده مشاوره و ارائه خدمات و تولید محصولاتی با کیفیت برای جلب اعتماد شما هستند.

اعتماد شما اعتبار ماست

تضمین کیفیت کالا

تیم کنترل کیفی ما پیوسته کیفیت محصولات را در فرایند تولید بررسی می‌کند و تمامی محصولات این مجموعه دارای ضمانت کنترل کیفی میباشند.

کیفیتی مثال زدنی

تضمین قیمت مناسب

آساپک مواد اولیه را بدون واسطه از پتروشیمی و در حجم بالا خریداری می‌کند؛ به همین دلیل تولیدات خود را با نازلترین قیمت عرضه می‌کند.

قیمتی مناسب، کیفیتی بالا

ماشین آلاتی بروز

آساپک علاوه بر نیروهای مجرب و دوره دیده، بروزترین دستگاه‌ها و تجهیزات را برای تولید محصولاتی با کیفیت به کار گرفته است.

بروز ترین دستگاه ها و تجهیزات

برخی از استراتژی ما

3000 +
مشتری راضی
1 +
نوع محصول مختلف
4000 +
فروش موفق

این شرکت در استراتژی تولید خود به اصول زیر متکی بوده و آنها را سرلوحه فعالیت خود قرار داده است:
مشتری مداری و رضایت مندی مشتری
تضمین کیفیت کالا و منحصر بفرد بودن محصول
مشاوره و ارائه راهکار به منظور بهینه سازی بسته بندی محصولات

آخرین اخبار

5/5