کیسه های پلاستیکی برای برند سازی: قدرت کیسه های پلاستیکی برای نام تجاری و کسب و کار شما

تبلیغات بر روی کیسه های پلاستیکی یکی از بهترین روش های برند سازی در کسب و کار
تبلیغات بر روی کیسه های لاستیکی جهت برند سازی

شما تصور نمی کنید که کیسه های پلاستیکی خرید می توانند یکی از بزرگترین مشکلات کسب و کار ما را حل کنند، اما با دقت به اطراف نگاه کنید. در سال ۲۰۱۵، مالیات و ارزش افزوده با عنوان پسربد درصنعت انگلستان معروف شدند. با این حال، اختراع کیسه های پلاستیکی همانند اختراع چرخ از جمله مواردی است که ما بدون آن ها نمی توانیم زندگی کنیم. از این رو، بهترین شیوه هایی را که سبب می شود کیسه های پلاستیک ما مورد علاقه تر و جالب تر برای مشتریان به نظر بیاید را در نظر بگیریم.

وقت آن رسیده است که کیسه های پلاستیکی را به عنوان یک آیتم تبلیغاتی کلیدی که می تواند مشتری را حفظ کند در نظر بگیرید. ارزش های نام تجاری خود را بر روی کیسه های فروشگاهی خود بزنید. این کار در کسب و کار شما بازتاب می شود و بر بازاریابی شما تاثیرگذار است.

پیام پررنگ

معمولا فقط لوگوی خود را بر روی یک کیسه قرار می دهیم اما چرا این فضا را بیشتر نمی کنیم؟ شما می توانید پیام بازاریابی، اظهارات جسورانه یا شعار خود را که جلوه برند شما را بر روی یک کیسه تقویت می کند، قرار دهید. شما می توانید از یک تصویر عالی استفاده کنید. چرا وب سایت و آدرس خود را بر روی کیسه پلاستیکی قرار نمی دهید؟ شما می توانید از کیسه پلاستیکی به عنوان یک راه جهت خبر رسانی به مردم در مورد یک رویداد، یک کمپین یا چیزی که مردم باید بدانند، استفاده کنید. شاید بخش جدیدی از کسب و کار شما در حال شکل یری است و شما نیاز دارید که آن را به مردم نشان دهید. کیسه ای که مردم به خیابان می ریزند همانند یک بیلبورد سیار است و به همان میزان ارزش دارد.

هیجان به وسیله تزئینات

بعضی از مارک ها  نوآوری هایی در طراحی کیسه های خود ایجاد می کنند. ایجاد تغییرات می تواند در تبلیغات و برند سازی شما تاثیر بسیار زیادی داشته باشد، زیرا طیف وسیعی از فن آوری ها وجود دارد که می تواند در داخل کیسه قرار گیرد.

نگرش به کیسه های پلاستیکی در حال تغییر است و این نوع تبلیغات می توانند زمانی که کسب و کارشما در حال رقابت با سایر رقبا است تاثیر بسیار زیادی بر پیشرفت شما بگذارد. کیسه چیزی است که مشتریان شما با آن به خانه می روند بنابراین یک آیتم مهم تبلیغاتی است. به طوری که مشتریان شما را برای بازدیدهای مجدد باز هم شما را به یاد می آورند؛ پس از آن، هر ابزار بازاریابی اضافی که استفاده می کنید می تواند به یک مشتری جدید معادل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست